czwartek, 9 kwietnia 2015

BARDZO WAŻNE!

Cześć kochani :* Jak tam mija dzień? Chciałabym was powiadomić, że 'Skewer' został nominowany do bloga miesiąca! Jestem bardzo zdziwiona tą nominacją, ponieważ nie miałam z nią nic wspólnego. Nie wiem jak mój blog się tam dostał, ale dziękuję tym, którzy go polecili oraz tym, którzy go nominowali.
Nie będę już dłużej przedłużać tylko powiem prosto, liczę na wasze głosy na or-ever-will-be-fine.blogspot.com/. Wiem, że opowiadanie nie jest perfekcyjne, ale jeśli je czytacie (a wiem, że czyta je kilkadziesiąt osób) to proszę was o głosy. To tylko 5 sekund dla was, a dla mnie byłaby to duża motywacja gdybym była chociaż w pierwszej trójce. Wierzę, że jest was tu tyle, że gdy każdy zagłosuje, to razem możemy coś wygrać. Z góry dziękuję za każdy jeden głos, który znaczy dla mnie bardzo wiele.
Głosować możecie tutaj -> http://sonda.hanzo.pl/sondy,243259,nLNH.html
Jeszcze raz wam bardzo dziękuję jeśli oddacie na mnie głos. Jest to dla mnie ogromnie ważne ❤
PS: Postaram się w wolnej chwili napisać rozdział 51 :)

11 komentarzy:

 1. Hej, hej :) Nie wiem, czy zauważyłaś mój komentarz pod którymś tam (wybacz, nie wiem, który to był ;*) rozdziałem, ale było w nim coś, co mogłoby cię zainteresować ;)
  A mianowice zostałaś nominowana do LBA! Szczegóły -> http://just-one-more-time-the-last-time.blogspot.com/2015/04/lba.html
  I oczywiście gratuluje! Na pewno zagłosuję na twojego bloga! ;**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważyłam twój komentarz, naturalnie :) ale pogubilam się w nominacjach i od kilku miesięcy ich nie realizuje :/ ale gdy będę miała chwile to na pewno wpadnę do ciebie, podziękuję oraz odpowiem na pytania :)
   Dzięki za głos :*

   Usuń
 2. prowadzisz! ♥ zagłosowane ! :D :** <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :* spodziewałam się około 25 głosów a tu ponad 50! Bardzo dziękuję , naprawdę :3

   Usuń
 3. Zaglosowane :3*.* Jesteś na prowadzeniu jupiii.!!!! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałaś nominowana do Libester Blog Awards :D Więcej informacji - http://must-be-well-onedirection.blogspot.com/2015/04/libester-blog-awards-d.html?m=1

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz jest dla mnie ogromną motywacją, więc byłoby mi miło gdybyś zostawił/a ślad po sobie. Na pewno go przeczytam. Obojętnie czy będzie pozytywny czy też nie. Będę brała pod uwagę każdą opinię.
Z góry dziękuję ♥

TOP 10 najczęściej komentujących!