niedziela, 12 stycznia 2014

Rozdział 9 - ''Nie mogę spać u niego''


- Ja już chyba muszę lecieć. - powiedziałam wstając z łóżka.
- Nie. - zaprzeczył blondyn. - Nie możesz. - złapał mnie za rękę i z powrotem posadził na łóżku. Czy on zabrania mi wyjść? Spodziewałam się po nim wielu rzeczy, ale nie tego.
- Mogę. - warknęłam i skierowałam się do drzwi. Niall niczym z prędkością wampira wyprzedził mnie i oparł się plecami o drzwi. Stał przede mną i ani myślał się ruszyć. Na jego twarzy malował sie szyderczy uśmieszek. To źle wróżyło.
- Nie możesz. - odpowiedział i mocniej oparł się o drzwi. Czego on znów ode mnie chce?
- Dlaczego? - skrzyżowałam ręce na piersi.
- Elliot mógł zauważyć gdzie idziemy i gdybyś teraz wracała do domu... - zająknął się. - Nawet nie chce myśleć co by było. -  potrząsnął głową. Nie miałam zamiaru tutaj z nim siedzieć. Było już po 22:00 i miałam dość wydarzeń z dzisiejszego dnia.
- I co z tego? - syknęłam złośliwie. - Chcę iść do domu i to już. - krzyknęłam i tąpnęłam nogą. Na mój gest Niall szybo zakrył mi twarz dłonią i powiedział żebym była cicho. - Dlaczego mam być cicho? - spytałam ledwo odrywając jego dłoń z mojej buzi.
- Ponieważ nie chcę żeby moja babcia i brat myśleli, że sprowadziłem sobie kolejną panienkę do domu. - czyli Niall sprowadza sobie panienki? I co? Miałam być następną?
- Jednak jesteś kobieciarzem. - powiedziałam. Skyler miała racje... z Niall`a jest niezłe ziółko. Z kim ja się zadaje?
- Wcale nie. - upierał się, ale na prawdę nie miałam ochoty się z nim teraz kłócić i to o takie coś. Wiedziałam, że Niall tak szybko nie wypuści mnie od siebie, więc odeszłam od drzwi i usiadłam z powrotem na łóżku. Twarz Horan`a miała wyraz bardzo zdziwionej. Pewnie był zaskoczony, że już odpuściłam. Chwilę potem usiadł obok mnie.
- Czyli nie dasz mi dziś stąd wyjść? - zapytałam z nutką nadziei, ale Niall tylko pokręcił głową. Nie wiem czy robił to dla mojego bezpieczeństwa czy tylko dlatego, że chciał mnie przelecieć. Hah i tak bym mu nie dała! Wiem, że Niall lubi dziewczyny, ale nie będę jego kolejną przygodą na jedną noc. Chyba nie o to mu chodzi... Mam nadzieję. - To co dalej? - spytałam zerkając na niego.
- Śpisz dziś u mnie. - uśmiechnął się szeroko. Chyba nie miał jakiś zboczonych myśli.
- Żartujesz sobie. - parsknęłam.
- Nie. - przeczesał włosy w tył. Mam spać u niego, tak po prostu? Gdyby tata i Kristin się dowiedzieli by mnie chyba zabili, ale lubię jak są na mnie źli, a najbardziej lubię złość taty. Ja byłam na niego zła ileś lat to on też teraz może się trochę pomęczyć.
- Nie mogę spać u ciebie! - wstałam z łóżka i krzyknęłam po chwili wpadając w szał, ale przypomniałam sobie, że Niall kazał być mi cicho dlatego lekko się zaczerwieniłam, po swoim wybryku.
- Niby czemu? - stanął obok mnie. Był wyższy, ale idealnie widziałam jego oczy.
- Bo.. bo... - jąkałam się. Jaki był powód, że nie mogę u niego spać? - Bo nie i już. - odparłam i przeniosłam wzrok na swoje czerwone conversy. Po chwili poczułam jak Niall unosi mój podbródek do góry.
- To dla twojego dobra. - powiedział poważnie. Takiego Horan`a jeszcze nigdy nie widziałam. Poważnie i delikatnie odpowiedział. Mógłby być taki zawsze.

Teraz nie wiedziałam co zrobić? Niall mówi, że to dla mojego dobra. Może i ma racje. W końcu jedna noc chyba mi nie zaszkodzi. Horan mnie denerwuje i go nie lubię, ale wolę spędzić jedną noc u niego niż napotkać w drodze powrotnej tego Elliot`a.
- Dobra. - odpowiedziałam niechętnie, a on bardzo się ucieszył. Niech na nic nie liczy.
Niall bardzo opiekuńczo się teraz zachował. Podarował mi swoją koszulkę, w której miałam spać i pokazał łazienkę.
Kiedy weszłam do łazienki to aż się przeraziłam. Łazienka była bardzo wielka w kolorze biało - pomarańczowym. Miała cudowną, dużą wannę, prysznic, dwie umywalki i toaletę. Widać rodzina Horan`ów była nieźle nadziana kasą.
Nalałam sobie pełną wannę gorącej wody, ale za nim do niej weszłam zakluczyłam drzwi od łazienki po czym usłyszałam śmiech Niall`a.
- Przecież nie wejdę Ci do łazienki. - zaśmiał się i powiedział do mnie przez drewniane drzwi.
- Nie byłabym tego taka pewna. - odpowiedziałam i skierowałam się w kierunku wanny.  Wykąpałam się w jakieś piętnaście minut. Było to szybkie kąpanie, ponieważ w kółko miałam wrażenie, że Horan zaraz wejdzie do łazienki. Nie ufałam mu.
Po kąpieli przebrałam się w koszulkę, którą wręczył mi blondyn. Była na mnie za duża, dużo za duża, ale było to dobre, ponieważ zakrywała części ciała, których nie chciałam ujawniać przed Niall`em. Koszulka miała czarny kolor i biały napis ''Huge Me''. Nie wiedziałam, że Niall ma takie koszulki. Pewnie trzymał je dla tych dziewczyn, które przychodziły do niego się zabawić. Na szczęście ja nie byłam jedną z nich.
Kiedy ją na siebie założyłam od razu poczułam te nieziemskie perfumy Niall`a. Skąd on je miał? Pachniały tak... męsko? Nie wiem jak to określić, ale były boskie. Zaciągnęłam się tym zapachem i wyszłam z łazienki. Horan, który przeglądał coś w telefonie momentalnie podniósł na mnie swój wzrok i uśmiechnął się łobuzersko.
- Wyglądasz seksownie księżniczko. - powiedział z lekką chrypką w głosie dokładnie mnie oglądając. Zboczeniec.
- Spadaj Horan. - rzuciłam krótko w jego stronę i przysiadłam się do niego na łóżko, a on od razu schował swojego IPhon`a do kieszeni i ruszył w stronę łazienki.
- Przyjdę do ciebie za dziesięć minut. - powiedział zza drzwi od łazienki. I znów zrobił się dupkiem, a pięć minut temu był jeszcze normalny. Jak tu z nim wytrzymać?
Podczas czekania na blondyna postanowiłam pooglądać sobie trochę jego pokój. Miał granatowe ściany i ciemne meble także był dość mroczny. W powietrzu można było czuć także lekki zapach nikotyny. On pali? Zresztą po nim można spodziewać się wszystkiego.
Na półkach nie było żadnych zdjęć. Były tylko jakieś książki i płyty. W rogu pokoju ujrzałam gitarę. Chyba nie była jego? Gitara była akustyczna, a taka raczej nie pasuje do Horan`a.
Z moich rozmyślań wyrwał mnie dźwięk uchylających się drzwi od łazienki. Momentalnie odwróciłam się i ujrzałam Niall`a... bez koszulki, w samych spodenkach. Jego ciało było idealnie wyrzeźbione. Brzuch, mięśnie, wszystko miało idealne zarysy. Pewnie spędził sporo czasu na siłowni, żeby wypracować to.
Dopiero po chwili się zorientowałam, że myślę o jego ciele patrząc się na niego. To pewnie głupio wyglądało, ale po chwili otrząsnęłam się. Niall tylko się zaśmiał.
- Podoba Ci się to co widzisz. - uśmiechnął się i przeczesał włosy, z których kapały pojedyncze kropelki wody.
- To było pytanie czy stwierdzenie? - spytałam z sarkazmem krzyżując ręce.
- Stwierdzenie. - odpowiedział, a ja zaśmiałam się ironicznie i odwróciłam od niego wzrok. Niall po swojej wypowiedzi podszedł do łóżka i chwilę nad nim stał. Zamyślił się. Nawet nie chcę wiedzieć o czym.
- Będziesz spała tutaj. - powiedział wskazując na łóżko, a ja tylko wzdrygnęłam ramionami i podeszłam do niego po czym usiadłam na łóżku i przykryłam się białą kołdrą. Było mi już obojętne gdzie mam spać.
- A ty? - spytałam po chwili, jakbym się nim przejmowała.
- Ja prześpię się na dywanie. - odpowiedział. To miłe, że chociaż dał mi łóżko do spania.
Niall pięć minut później leżał już na dywanie okryty szarym kocem. Zrobiło mi się go trochę żal, że on śpi na chłodnej ziemi, a ja w ciepłym łóżku.
- Dobranoc. - powiedział po czym zgasił światło. Ja nic nie odpowiedziałam tylko obróciłam się na bok i próbowałam zasnąć. Niestety to nie było możliwe. Byłam w obcym miejscu, a to zawsze mi przeszkadzało oraz czułam Niall`a. Jego zapach był wyczuwalny nawet w pościeli. Jak tu spać? Plus tego myślałam o Horan`ie. Zrobił dziś dla mnie tyle dobrego, a teraz śpi na dywanie. Szkoda mi go było. Wiem, że to głupie, że zrobiło mi się żal tego dupka, ale... Ale tak było.
- Niall śpisz? - spytałam niepewnie podnosząc się na łóżku do pozycji siedzącej.
- Nie. - zaprzeczył po chwili i zamilkłam. Nie wiedziałam jak mam mu powiedzieć żeby przyszedł do mnie. Nie to, że chciałam z nim spać tylko było mi go szkoda.
- Wiesz... - zaczęłam mówić po chwili i trochę się jąkałam. Jak to powiedzieć? - Jak chcesz to możesz spać na łóżku. - powiedziałam niepewnie.
- A ty? - spytał z troską.
- A ja obok ciebie. - odparłam i po chwili usłyszałam jak ciało Horan`a zbiera się z ziemi i wskakuje pod kołdrę. Na początku czułam się bardzo dziwnie, ale po chwili mi przeszło.
Łóżko było dosyć duże, ale pomimo tego czułam nagie ręce i tułów Niall`a. Był trochę chłodny, ponieważ dłuższą chwilę przeleżał na ziemi, ale po chwili już się ogrzał.
Horan leżał przodem. Jego prawa ręka była położona za głową, a lewa widniała na jego brzuchu. Ja natomiast leżałam na boku i prawą ręką podpierałam swoją głowę. Wpatrywałam się w niego i myślałam co ja tutaj w ogóle robię? Przecież wcale nie powinno mnie tutaj być. Nie wiem jak ja si zgodziłam tutaj zostać.
- Znamy się od miesiąca, a już wylądowaliśmy razem w łóżku. - zaśmiał się Niall na co ja zgromiłam go wzrokiem.
- Po prostu zrobiło mi się ciebie żal, że śpisz na ziemi. - wytłumaczyłam się i obróciłam na drugi bok.
- Jasne. - powiedział i obrócił się na lewy bok także był za mną. Czułam jego wzrok na sobie co było dość nie miłe. - Podobam ci się i już. - dodał po chwili. No teraz to mnie wkurzył. Że niby on mi się podoba? Zabawny jest.
- Nie. - zaprzeczyłam i obróciłam się z powrotem do niego.
- Ależ tak księżniczko. - pogłaskał mnie po głowie. - Nie upieraj się. - dodał po chwili, a ja myślałam, że zaraz nie wytrzymam. Postanowiłam to zignorować i spróbować zasnąć.
________________________________________________________

Jest 9 rozdział! Podoba się? Bo ja nie wierzę, że jeden rozdział zajęło mi opisywanie nocy Rose u Niall`a xD
Rozdział 9 pojawił się równo tydzień po rozdziale 8, więc chyba wam pasuje? 1 rozdział w tygodniu to max na mój wolny czas itp. Serio.

Teraz chciałabym wam serdecznie i z całego serducha podziękować za prawie 80 komentarzy!!! To chyba wasz rekord. Jestem wam tak strasznie za to wdzięczna, że nawet nie wiem jak mam okazać swoją radość. Dziękuję wam ♥ Wiem, że to już nigdy się nie powtórzy, ale dziękuję.

CZYTASZ = KOMENTUJESZ

DUŻO KOMENTARZY = ZA TYDZIEŃ NEXTA oto zwiastun tego bloga, który wykonałam :-) Podoba się?

Chcesz być na bieżąco z nowymi rozdziałami i innymi nowościami na blogu? Polub fun page`a na Facebook`u !!!

55 komentarzy:

 1. OMG *>* niesamowity rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciudowny ♥
  Czekam ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny !!!! :))) Czekam na next :**** <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ! <3 Czekam z niecierpliwością na następny ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. jej świetny rozdział *o* Już się nie mogę doczekać następnego i super zwiastun <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny <3 Czekam na następny ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. super słodkie to było pod koniec :** czekam na nastepny i zycze weny ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Rozdział po prostu cudowny :') i zwiastun tak samo ^^

  OdpowiedzUsuń
 9. ycycycycycycycycycy jak zwykle jest świetny i taki awwwwwwww *_* już nie mogę doczekać się nexta :D :***

  OdpowiedzUsuń
 10. czemu zakładasz z góry że nie uda nam sie pobić naszego rekordu? :)
  zajebisty rozdział = dużo komentarzy = kolejny zajebisty rozdział, proste :) @luvmycuteboy

  OdpowiedzUsuń
 11. Jej jak zawsze genialny rozdział :) Zwiastun też jest świetny <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam ! *.*
  Czekam na 10 :) <3
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 13. Awwwww *-* ROZDZIAŁ JEST ŚWIETNY. :* CZEKAM NA NN.

  OdpowiedzUsuń
 14. cudowny <33 czekam na nn (konto mojego brata)

  OdpowiedzUsuń
 15. asfgsafsasfhg *_* zajebisty rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 16. To było świetne!!!!!! Czekam na następny. Masz talent dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 17. kc czekam zwiastun i love <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak ja uwielbiam twoje opowiadania! Świtnie piszesz. Będę niecierpliwie czekała na NEXTA! <3

  OdpowiedzUsuń
 19. Cudowny *.* @young_wild_slow

  OdpowiedzUsuń
 20. OMG!!! Cudowny !!! Udał ci się na 100% <3 czekam na więcej takich *.* pozdrawiam i wenyy !! ;*

  OdpowiedzUsuń
 21. hahajdkhdihxkaiyflxzc8sfdihf świetny!!!!! jak zawsze wspaniały! czekam na next!

  OdpowiedzUsuń
 22. Jej ZAKOCHAŁAM SIĘ!!!.. Twój blog jest cudnyy <3 Jak zwykle nie mogę doczekac się następnego <3. ;>

  OdpowiedzUsuń
 23. Super!!!!!!! Totakie fajne uczucie kiedy się czyta twoje blogi <3 Ten rordział był sweet ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM ...
  czekam na nexta :*

  OdpowiedzUsuń
 24. Rozdział jest świetny! Czekam już z niecierpliwością na kolejny :)
  Życzę weny.

  OdpowiedzUsuń
 25. OMG!! OMG!! OMG!! zajebiste!!

  OdpowiedzUsuń
 26. w takim momencie przerwalas, jejku. moglabym to czytac i czytac i nie miałabym dość chyba nigdy. Zabawne, ze NIall jest pewny siebie. ale chyba kazdy chlopak taki jest, no nic.
  czekam na kolejny, mam nadzieje ze ten tydzien szybko zleci, bo przez te 7 dni strasznie czesto tu zagladalam i sie nie moglam doczekac ;|

  OdpowiedzUsuń
 27. O mój boże! Nie wierze że razem będą spali!
  Rozdział taki fjidedcjopknxssrihghj! Nic dodać nic ująć. Możesz podać twojego tt, chce Cię zaobserwować? Czekam na next xx /Dominika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój tt znajdziesz w zakładce Kontakt/Moje blogi ;*

   Usuń
 28. Kocham kocham kocham *-*

  OdpowiedzUsuń
 29. jejuuu, kooocham♥

  OdpowiedzUsuń
 30. Mogłabyś napisać skąd masz tą muzykę?! Bo ja znalazłam tylko ze słowami, a mnie podoba się bardziej wersja karaoke. Z góry dzięki. :)

  OdpowiedzUsuń
 31. genialny rozdział i fajny zwiastun :D

  OdpowiedzUsuń
 32. ojej jaki słodkie wiecej takich sexsi rozdziałów ;* zycze weny

  OdpowiedzUsuń
 33. SUPER!!!!! I jakie romantyczne *.* :o

  OdpowiedzUsuń
 34. Przeczytałam ;**/anonim

  OdpowiedzUsuń
 35. ten rozdział jest taki super, że przeczytałam go 3 razy *-*

  OdpowiedzUsuń
 36. Boski rozdzial czekam na nexta. Czy mogla bys mnie informowac o nowym rozdziale na tt ( @ducia05 ) prosze cie . I jeszcze jedno czy moglabys stworzyc zwiastun na mojego bloga. Odpowiedz napisz mi na tt ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 37. Jest świetny ! *.* Czekam na następny z niecierpliwoscia ;)

  OdpowiedzUsuń
 38. Nieziemskie *▬▬▬*

  Cudowne , czekam na kolejny ♥

  OdpowiedzUsuń
 39. Czytam i powiem, ze lepszego opowiadania nie czytałam.
  Świetnie piszesz i już nie mogę doczekać się 10 rozdziału :)
  Ale im więcej czasu poświęcasz na jego pisanie to rozumiem, ze to tylko dlatego, żeby był on jak najlepszy!
  Jesteś naprawdę niesamowita :* :)

  J. H. ♥

  OdpowiedzUsuń
 40. *.* ajdhsihxa rozdział mega mega fajny!! <3 No po prostu świetny!Nie umiem pisać długich komentarzy dlatego też się niestety dużo nie rozpisze ;/ Ale powiem ci że masz duży talent ;) Czekam na 10 rozdział ;**

  OdpowiedzUsuń
 41. Ever wanted to get free Instagram Likes?
  Did you know you can get them ON AUTOPILOT AND TOTALLY FOR FREE by using Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz jest dla mnie ogromną motywacją, więc byłoby mi miło gdybyś zostawił/a ślad po sobie. Na pewno go przeczytam. Obojętnie czy będzie pozytywny czy też nie. Będę brała pod uwagę każdą opinię.
Z góry dziękuję ♥

TOP 10 najczęściej komentujących!