niedziela, 5 stycznia 2014

Rozdział 8 - "Kim jest Elliot?''

PROSZĘ ABY KAŻDY KTO PRZECZYTA TEN ROZDZIAŁ GO SKOMENTOWAŁ!!!

ZAJRZYJCIE DO ZAKŁADKI ''Wywiad'' !
____________________________________________________________________

- Dobrze się bawisz? - zapytał ktoś kto stał za mną. Od razu poznałam do kogo należał ten głos.
- Co ty tutaj robisz? - spytałam zaciskając pięści, ale nadal nie odwracając się w tył. Nie miałam ochoty patrzeć na Niall`a.
- Przechodziłem obok i zatrzymałem się, ponieważ dziwi mnie co taka piękna dziewczyna robi sama przed kinem. -zaczął iść w moją stronę, ponieważ słyszałam jego kroki. Kiedy obróciłam się w przód on był przy mnie. Czułam jego ciężki oddech i widziałam niebieskie tęczówki. Dziwiłam się po co on tutaj przyszedł. Na pewno nie przypadkowo znalazł się pod tym akurat kinem.
- Możesz już sobie iść. - powiedziałam poirytowana jego towarzystwem. Miałam go dość, po wczoraj. Był on na prawdę denerwujący, więc nie chcę z nim gadać. Po chwili obróciłam się i chciałam wejść do kina, ale coś mnie zatrzymało.
- Na prawdę chcesz do niego wracać? - zaśmiał się łobuzersko. Miał racje, nie chciałam wracać do Kevin`a. Ale co ja mam teraz zrobić? Nie powiem mu, że nie chcę z nim dłużej siedzieć na jednej sali i oglądać filmu. Mogę go tym urazić, a na prawdę go lubię... Tylko jak widać nie tak mocno jak on mnie.
Postanowiłam napisać mu sms`a.
Po wykonanej czynności chciałam wrócić do domu. Nie miałam ochoty już na nic. Odwróciłam się i ruszyłam w wyznaczonym kierunku.
- Gdzie idziesz? - krzyknął za mną Niall.
- A jak Ci się wydaje? - obróciłam się do niego i krzyknęłam głośniej niż on. Zaśmiałam się ironicznie i przyśpieszyłam krok, aby jak najszybciej znaleźć się u siebie w domu. Idąc nadal myślałam po co Niall przyszedł pod to kino? Nikt go o to nie prosił. A wracając do Kevin`a to sama nie wiem co mam o tym wszystkim sądzić. Chyba mu się podobam. To jedyne logiczne wytłumaczenie. Coś czuję, że Skyler Kevin nie jest obojętny. On chyba się podoba Sky, ale tak na prawdę mocno. Wywnioskowałam to z jej zachowania co do niego w szkole i z tego jaka była dziś po południu kiedy dowiedziała się o naszym spotkaniu. Może spróbuję połączyć Kevin`a i Skyler? Ciekawe co by z tego wyszło. Pewnie Sky byłaby szczęśliwa, a Kev by mnie już nie zaczepiał. Hmm... można spróbować.
Idąc w stronę domu nadal rozmyślałam o dzisiejszym spotkaniu i o tym czy połączyć Kevin`a i Skyler w parę. Przechodząc obok ciemnego zaułek usłyszałam jakieś szmery. Na początku myślałam, że to jakieś osamotnione koty, ale okazało się, że był to jakiś chłopak. Miał kruczoczarne włosy, dosyć młodą twarz, na nosie miał przeciwsłoneczne okulary, a cały ubrany był na czarno. Z mojej strony wyglądał bardzo przerażająco. Bałam się odezwać i ruszyłam dalej. Nim się spostrzegłam chłopak był przy mnie. Przybiegł za pewne, ale go nie słyszałam. Szczerze to wystraszyłam się go na początku.
- Czego chcesz? - powiedziałam mrużąc nerwowo oczy. Jakbym wiedziała, że chce mnie uderzyć. Chłopak w czerni tylko zaśmiał się na moje słowa i chwycił mnie za nadgarstki. Ścisnął je dosyć mocno.
- Słuchaj królewno... - zaczął powoli, a ja zamknęłam oczy. Zawsze tak robiłam kiedy się bałam. Słyszałam, że chłopak chciał dokończyć swoją wypowiedź, ale nie zdążył. Czemu? Nie wiedziałam, ponieważ nadal miałam zamknięte oczy. W końcu usłyszałam jakiś cichy strzał, ale taki jakby ktoś uderzył drugą osobę w twarz. Na szczęście to nie byłam ja. Mozolnie otwarłam oczy i ujrzałam leżącego na ziemi chłopaka. Nad nim stał Niall. Czy on mu coś zrobił? Zresztą należało mu się, ale teraz nie wiem czego ode mnie chciał... i może nawet lepiej.
- Niall. - mruknęłam cicho, a chłopak podszedł do mnie i złapał mnie za rękę. Kurczowo ściskając moją dłoń zaczął biec. Nie miałam wyjścia, musiałam pobiec za nim. - Niall o co chodzi? - próbowałam coś z niego wyciągnąć, ale on nie odpowiadał. - Niall! - krzyknęłam i próbowałam zwolnić, ale niestety blondyn był dla mnie za szybki.
- Zaraz Ci wszystko wyjaśnię, a teraz chodź. - powiedział i przyspieszył. Już prawie nie mogłam złapać tchu, ale nadal za nim biegłam. Tylko po co? Sama nie wiedziałam. Powiedział, że mi to wszystko zaraz wyjaśni, więc oby tak było. Ta cała akcja jest jakaś chora. Ciekawe co z tym chłopakiem? Co takiego Niall mu zrobił? Tego też będę musiała się dowiedzieć od niego.
Po pięciu minutach intensywnego biegania w końcu zwolniliśmy. Ja nie mogłam spokojnie nabrać powietrza, a Niall widać w ogóle się tym nie zmęczył. On jest ze stali? Widziałam, że znaleźliśmy się w jakiejś innej dzielnicy. Było tu całkiem ładnie. Każdy dom był praktycznie identyczny, ale bardzo piękny. Myślę, że mieszkali tutaj na prawdę bogaci ludzie skoro mieli takie mieszkania. Niall nadal trzymając mnie za rękę wszedł do jednego z domów.
- Co ty wyprawiasz? - szepnęłam zdziwiona, ale on na to co powiedziałam tylko zakrył swoim palcem moją buzie, oznaczało to, że chciał abym nic nie mówiła.
Staliśmy w małym korytarzu uroczego domu. Ściany były pomalowane na beżowo, po lewej stronie znajdowało się ogromne lustro, a po prawej szafka na buty i wieszak. Przytulnie tu.
Kiedy zerknęłam na Niall`a dostrzegłam, że niepewnie rozgląda się wychylając głowę w przód. Po chwili mocniej ścisnął moją rękę i sprytnie przeskoczył przez cały korytarz mijając przy tym salon oraz kuchnię. Weszliśmy na drewniane schody, które cicho skrzypiały, ale szybkim ruchem przebrnęliśmy przez nie. Znaleźliśmy się na górze. Niall zaciągnął mnie do jakiegoś pokoju. Ciężko westchnął i oparł się o drzwi, które chwilę temu zamknął.
- Wyjaśnisz mi w końcu o co chodzi? - powiedziałam normalnym tonem, ale on od razu zakrył moją buzie swoją całą dłonią. Nadal nie mogę się odzywać?
- Ciii. - uciszył mnie. Byłam na niego zła za tą całą sytuację. W ogóle po co on wtedy przyszedł i co my robimy w tym domu?
Chwilę potem rozejrzałam się po pokoju. Granatowe ściany, ciemne meble. Widać, że panował tutaj też niezły porządek. Wszystko na meblach było idealnie poukładane. Czyj to był pokój.
- Gdzie my jesteśmy? - spytałam szeptem rozglądając się dookoła.
- U mnie. - powiedział. Czyli to dom Horan`a? Jest śliczny. Taki miły i przytulny... Nie to co Niall.
- A dlaczego tutaj jesteśmy?
- Nie zadawaj tylu pytań. - warknął ostro po czym podszedł do okna i zza rolet zaczął czegoś wypatrywać. Niall denerwował mnie coraz bardziej i myślałam, że zaraz wyjdę z siebie. Jego wczorajsza tajemniczość, jego przyjście pod kino, skrzywdzenie tego chłopaka, siedzenie u niego w domu. Zaraz chyba wyjdę z siebie jeżeli on mi tego jakoś sensownie zaraz nie wyjaśni.
- Odpowiedz mi. - powiedziałam stanowczo, ale on nadal mnie nie słuchał i podziwiał coś za oknem. On to ma tupet. - Odezwij się jak do ciebie mówię! - krzyknęłam. Nigdy nie byłam tak zła abym na kogoś krzyczała. Gratulacje Horan... doprowadziłeś do tego żebym na ciebie krzyczała. Brawo.
Niall był trochę zły tym, że krzyknęłam, bo widać zależało mu na ciszy, ale mi zależało na wyjaśnieniach.
- Słucha gdyby nie ja nie wiadomo co Elliot by Ci zrobił. - zerknął na mnie. Elliot? Więc tak ma na imię ten szatyn.
- Kim jest Elliot? - zaniepokoiłam się. Kim on mógł być? Skąd Niall go zna? Głowa mi już od tego wszystkiego pęka.
- To dłuższa rozmowa na kiedy indziej. - powiedział i dalej wyglądał zza czymś... a może za kimś.
- Co jest takiego interesującego za tym oknem? - spytałam sarkastycznie krzyżując ręce na klatce piersiowej. Podeszłam do okna i razem z Niall`em zaczęłam szukać tego interesującego obiektu. Niestety, ja nic tam nie dostrzegłam.
- Patrzę czy nikt za nami nie szedł. - odpowiedział oschle. On jest nie do zniesienia. W szkole potrafi do mnie mówić na okrągło, ale kiedy ja chcę z nim porozmawiać o czymś ważnym to nie! W tedy zaczyna mnie olewać. Teraz widzę jaki on jest na prawdę. Miałam już dosyć jego zachowania. Stwierdziłam, że dłużej nie będę tutaj z nim siedziała i udałam się do drzwi.
- Rose. - zawołał za mną blondyn kiedy miałam przekręcić klamkę. Ja tylko zerknęłam na niego, a po chwili byłam już po za jego pokojem. Już miałam kierować się na schody, ale poczułam czyjąś dużą rękę, która ciągnie mnie z powrotem do pomieszczenia. Niall nie dawał mi wyjść. Niech on się już odczepni. To się robi denerwujące. - Co ty wyprawiasz? - spytał zaskoczony blokując mi drogę do wyjścia.
- Nie chcesz ze mną rozmawiać. - odrzekłam. Zabrzmiało to pewnie jakbym miała pięć lat i skarżyła się mamie. Trudno.
- Chcę. - odpowiedział. Miałam nadzieję, że da w końcu spokój i nie będzie wgapiał się w to okno. Miałam rację. Niall zaprowadził mnie na swoje łóżko, abym zajęła wygodną pozycję. Kiedy już siedziałam on złapał mnie za obie ręce.
- Rozmawiajmy. - powiedział patrząc się w moje oczy. Jego tęczówki były tak hipnotyzujące. Wystarczyło tylko trochę dłużej się w nie zapatrzeć i już było się myślami gdzieś indziej. Po chwili się otrząsnęłam i wyrwałam swoje ręce z jego. On tylko cicho zaśmiał się na mój ruch.
- Powiedz mi czego ten Elliot chciał ode mnie. - poprosiłam go.
- Sam nie wiem. - powiedział zrezygnowany. Widziałam, że sam był zdziwiony tym, że Elliot chciał coś ode mnie.
- A co mu później zrobiłeś? - spytałam o to, ale sama nie byłam pewna czy chcę znać odpowiedź.
- Po prostu przywaliłem mu. - powiedział pewny siebie zaciskając pięści. - Mogę mieć przez to problemy u niego, ale dla ciebie księżniczko było warto. - dodał po chwili. Dlaczego Niall będzie miał problemy? Czy on się go boi? Chyba nie. Niall wygląda na takiego typka który nie boi się nikogo. Miło, że mnie uratował od tego całego Elliot`a. Gdyby nie on nie wiadomo co by teraz było. Byłam mu za to wdzięczna.
- Dziękuję. - powiedziałam po chwili przytulając go do siebie. Może i to było trochę dziwne, ale jakoś w końcu musiałam go przeprosić, więc dlaczego nie przytuleniem? Horan widać ucieszył się na mój gest, ponieważ to odwzajemnił. Po moich podziękowaniach stwierdziłam, że wypadałoby iść już do siebie. W końcu była prawie 22:00, a tata i Kristin będą się czepiać.
- Ja już chyba muszę lecieć. - powiedziałam wstając z łóżka.
- Nie. - zaprzeczył blondyn. - Nie możesz.
_______________________________________________________________________

PROSZĘ ABY KAŻDY KTO PRZECZYTA TEN ROZDZIAŁ GO SKOMENTOWAŁ!!! 
CHCĘ WIEDZIEĆ ILE OSÓB TAK NA PRAWDĘ TO CZYTA. Nie narzekam, że mało, ponieważ jest to mój chyba najpopularniejszy blog, ale chciałabym, aby każdy czytelnik tego rozdziału napisał komentarz, który ma chociaż jedno słowo jak ''przeczytałam''. Dziękuję ♥

PS: Teraz nowy rozdział nie będzie od np. 35 komentarzy tylko jak będę widziała, że jest całkiem dużo komentarzy i napiszę nowy rozdział to go wstawię.

Zerknijcie do zakładki ''Nominacje'' :-) + za niedługo na blogu pojawi się nowy szablon i zostanie zmieniony tytuł bloga. Wszystko na pasku z prawej strony (Tablicy informacyjnej)

ZAJRZYJCIE DO ZAKŁADKI ''Wywiad''!!!

85 komentarzy:

 1. Dlaczego tak ci zależy na tych komentarzach ? Przecież wiesz ze twój blog jest świetny i ja naprawdę nie rozumiem co ci te komentarze dają. Wiem że motywują i jest to miłe ale tak zwany "szantaż" to już przesada, niektórym poprostu nie chce się ich dodawać. Mam nadzieje że mnie zrozumiesz. Czekam na nn ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietne! Czytam od samego poczatku :) przeczytalam i takie woow.. ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne ! Po prostu MEGA *.*
  Kocham Twojego bloga i czekam na next <3
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Boskie!!! Czekam na next :) <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham !!! *__* <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Superowy !! <3 Czekam na następny :)))))))

  OdpowiedzUsuń
 7. strasznie podejrzane to wszystko xd
  ciekawie piszesz, czekam na next :3

  OdpowiedzUsuń
 8. cudowny jak zawsze! nie wiem jak ty to robisz dziewczyno! :3 czekam na next!

  OdpowiedzUsuń
 9. Boże chcę wiedzieć co dalej. I kim jest ten Elliot, i co Niall ma z nim wspólnego. Czekam na następny.

  OdpowiedzUsuń
 10. to urocze że Niall naraża się Elliot'owi dla Rose.
  jestem ciekawa kim jest Elliot, co chciał od Rose i co Niall ma z nim wspólnego.
  czekam na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Cuudowny ! ;3
  Czy Niall zakochał się w Ros.. ??
  Czekam na next ! ^^

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetne! Po prostu Genialne :33
  Kocham Twojego bloga i czekam na next <3

  OdpowiedzUsuń
 13. To wszystko jest takie podejrzane. I coś mi się wydaje że Niall zakochał się w Rose. To by było słodkie :) Co do tych komentarzów nie popieram tego.
  Rozdział super. Nie mogę się doczekać nexta ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. Super . przeczytałam. ;3 czekam na następny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 15. Dalej ;********** To takie ... nie da się określić ^^

  OdpowiedzUsuń
 16. ŚWIETNY. CZEKAM NA NN :*/KOCHAM NELLY

  OdpowiedzUsuń
 17. czy ona zostanie na noc? *o*
  żeby tak, bedzie tak zajebiście xd
  podoba mi sie rozdzial, czekam na następny :) @luvmycuteboy

  OdpowiedzUsuń
 18. To było super!
  Fajnie by było gdyby w nastepnym rozdziałe rose spała u Niall'a ale to twoja sprawa co dasz do następnego rozdziału i tak sie będzie mi podobał <3 :* czekam na następny

  OdpowiedzUsuń
 19. Boski, czekam na next'a :) / Lulu

  OdpowiedzUsuń
 20. cuudnyy *.* kocham (konto mojego brata)

  OdpowiedzUsuń
 21. Przeczytałam! Czekam na dalszą część! Świetne! <3

  OdpowiedzUsuń
 22. Jejuuu! Dkaczego to musi być mój ulubiony blog?!?!
  KOCHAM KOCHAM KOCHAM ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 23. Cudowny!! <3 Kocham twoje wszystkie blogi! *.*

  OdpowiedzUsuń
 24. Cudny! Czekam na kolejny. Nie mogę się doczekać co będzie dalej :) Życzę weny :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Ycycycycycycyc świetny już nie mogę doczekać sie następnego rozdziału :D :***

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie moge się doczekać następnego rozdziału <333 Ciekawe czy Rose uda się połączyć Sky i Kevina *-*.
  Ciekawe czemu musi zostać u Nialla??? Boziu... Mam tyle pytań , a na odpowiedź musze zaczekać :// .
  No cóż... Pozdrawiam i życzę weny!!! ;*** xoxo.

  OdpowiedzUsuń
 27. Świetny rozdział!!!! Prosze nastepny! <3

  OdpowiedzUsuń
 28. Przeczytałam ♥
  Czekam na kolejny ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. Przeczytaaałaaaam ; ) Świetny . Czekam na kolejny <3 @Sandra1DHZLLN

  OdpowiedzUsuń
 30. Nominuję Cię do "The Versetile Blogger Awards"
  http://jednokierunkowi4ever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. czytam go od samego początku jest świetny *.* no i oczywiście czekam na next <333

  OdpowiedzUsuń
 32. czytam go od samego początku jest świetny *.* no i oczywiście czekam na next <333

  OdpowiedzUsuń
 33. Jak zawsze boski :D

  OdpowiedzUsuń
 34. Przeczytałam i oczywiscie jak zwykle cudowny <3 No i kim jest ten Elliot,bo tak na prawdę nic nie wiem xD Wyczekują nexta ;) ;*

  OdpowiedzUsuń
 35. Genialny rozdział ;** czekam nn <3

  OdpowiedzUsuń
 36. Cudownny ; ***

  OdpowiedzUsuń
 37. *-* swietny rozdział niue moge sie doczekac nastepnego :***

  OdpowiedzUsuń
 38. Boski Nelly!! Czekam na następny!

  OdpowiedzUsuń
 39. Boskii <3 Czekam na następny.. ;p

  OdpowiedzUsuń
 40. ŚWIETNY ROZDZAŁ // Misia całuski :*

  OdpowiedzUsuń
 41. Kochaam♥ aż mi się cieplej na sercu robi jak Niall do niej tak słodko mówi♥ jxjdnd:).czeeekm z niecierpliwością.♡

  OdpowiedzUsuń
 42. masz 60 komentarzy i ty nie morzesz narzekać bo nie które blogi mają po 7 kom ;*

  OdpowiedzUsuń
 43. jak zwykle świetny rozdział i nie nogę się już doczekać na następny

  OdpowiedzUsuń
 44. kocham♥ masz ponad 60 komów! :D ja bym się cieszyła:)

  OdpowiedzUsuń
 45. Nie mogę się doczekać kolejnego! Jak tylko to przeczytałam to hackxbvjjz!!! Nie umiem określić! Ta złość i miłość! Ahh... Piękne!!

  OdpowiedzUsuń
 46. Przeczytałam i się zakochałam,
  Zobaczyłam i poczułam,
  Że już do końca tego bloga,
  Będę kometnować i dopingować,
  By dodać ci odwagi i zapobiec nierozwagi <3 ~ Pucia :D

  OdpowiedzUsuń
 47. Przeczytałam!
  Uwielbiam <3
  i nie mogę się doczekać następnego ^^

  OdpowiedzUsuń
 48. Przeczytałam! I czekam na kolejny rozdział!
  Oby był dłuższy ;33

  OdpowiedzUsuń
 49. Przeczytałam xd Świetny blog czekam na NEXT <3333

  OdpowiedzUsuń
 50. Świetny blog dziś zaczęłam czytać i z pewnością jeszcze nie raz tu wpadnę.
  <3

  OdpowiedzUsuń
 51. 70 Komentarzy xdd a rozdziału nie ma..

  OdpowiedzUsuń
 52. Cudowny ! Best blog ever !!!! <333

  OdpowiedzUsuń
 53. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 54. Boski ten rozdział *.* Czekam na nexta ♥

  OdpowiedzUsuń
 55. Przeczytałam <3 Boski , Kocham cię ! Czekam na nexta <3

  OdpowiedzUsuń
 56. świetny <33 kocham cie za to jak piszesz życze weny i czekam na nexxta;)

  OdpowiedzUsuń
 57. Liczę na to że będą razem : D Czekam na nexta

  OdpowiedzUsuń
 58. Przeczytałam <3 'anonim

  OdpowiedzUsuń
 59. Przeczytałam *-* a teraz lecę do następnych :3

  OdpowiedzUsuń
 60. :) Przeczytane

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz jest dla mnie ogromną motywacją, więc byłoby mi miło gdybyś zostawił/a ślad po sobie. Na pewno go przeczytam. Obojętnie czy będzie pozytywny czy też nie. Będę brała pod uwagę każdą opinię.
Z góry dziękuję ♥

TOP 10 najczęściej komentujących!